Makine

KE-SA makine CNC Yedek Parça ve Talaşlı İmalat San. Olarak Elektrik Sektörü ve CNC Talaşlı İmalat Sektöründe Kalite ve Uygun fiyat Politikası ile Hizmet Vermekteyiz.


İş Ortaklığı Yaptığımız Firmalarımız Vasıtası İle Yay, Dövme İşçiliği Gerektiren İşlerinizde Tedarik Süreçlerinize, Çözüm ve Destek İmkanımız Bulunmaktadır.
Bu Bağlamda Sizler İle Tanışmak Kendimizi Tanıtmak ve Sizlerin Uygun Görmesi İle Numune ve Fiyat Çalışmaları Yaparak, Tedarik Sürecinde Yanınızda Yer Almak İsteriz. Siz Değerli Müşterilerimiz CNC Talaşlı İmalat Nerede, Nasıl, Hangi Firma Yapar Derseniz İstanbul Kurtköy’de Ke-Sa CNC Yedek Parça veTalaşlı İmalat San. Olarak Hizmetinizdeyiz.

KE-SA Makina CNC Yedek Parça ve Talaşlı İmalat San. Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Vermiş Olduğumuz Hizmetler;
Pirinç Cıvata, Somun, Pirinç, Talaşlı İmalat, Fason İşçilik, Kestamid Cıvata, Somun, Özel Cıvata Somun, Polyamid Cıvata, Somun, Pul, Canlı Takım Torna, Transmisyon Fason İşçilik ve Özel İmalat, Otomat Fason İşçilik, Otomat Fason Özel İmalat, İmalat Çeliği Özel İmalat, Alüminyum Fason İmalat, Alüminyum Özel İmlat, Özel Yay İşçilik, Sıcak Dövme, Otomat, Rovelver, Seri Talaşlı İmalat, Cam Kapı kilit imalat, C eksen Torna, CNC Torna, Pres İşçilik, Sac Pers Basım, Fason Pres, Paslanmaz Yay.